LITÉ PODLAHY, EPOXIDOVÉ PODLAHY

Provádíme syntetické, bezesparé povlaky na vhodné podklady nátíráním litím, jednoduchým nebo vícevrstvým stěrkováním. Provádíme lití různých tloušťek, povrchů tak, aby vyhověly co nejširšímu záběru požadavků při stavbě nových objektů tak i při rekonstrukcích a opravách.

EPOXI-oprava, údržba

Provádíme úpravy podlah epoxidovou stěrkou, ošetření nových i stávajících epoxidových podlah. Ošetření spočívá v hloubkovém čištění, nanesení polymeru nebo polyuretanového ochranného nátěru, opravy děr a prasklin. OPRAVY- již po 20 minutách po opravě lze daná místa maximálně zatížit.

NOVÉ LITÉ PODLAHY

Specializujeme se na realizaci vysoce odolných průmyslových podlah a výrobu materiálů pro lité podlahy.

Lité průmyslové podlahy se vyznačují optimálními vlastnostmi pro použití v mnoha odvětvích od těžkého průmyslu po zdravotnická zařízení.

Mezi hlavní výhody litých průmyslových podlah patří vysoká odolnost vůči mechanickému poškození i vlivu chemických látek. Díky hladkému povrchu beze spár jsou lité podlahy také odolné vůči ulpívání nečistot a mikroorganismů – naše podlahy disponují certifikáty zdravotní nezávadnosti a jsou vhodné i pro bezprašné prostředí.

OPRAVY LITÝCH PODLAH

Realizujeme opravy podlah metakrylátovými pryskyřicemi, které lze aplikovat nejen na běžné stavební podklady, ale i na mastné a asfaltové povrchy.

Navíc tyto akrylátové materiály umožní plné zatížení zhotovených podlah již 60 minut po ukončení prací. Používáme je ve všech typech provozu - strojírenství, potravinářství, skladové prostory, zdravotnictví, občanská výstavba apod.

ČIŠTĚNÍ LITÝCH PODLAH

Specializujeme se hloubkové čištění litých podlah, místa znečištěná vysokozdvižnými vozíky atd. Následně provádíme povrchovou úpravu pro snadnou údržbu, která je odolná vůči oděru a škrábancům. Nátěr se snadno aplikuje, rychle schne a je protiskluzový.